Di Maria po meczu z Deportivo

Drukuj
1 2 3

Argentyński talizman po meczu powiedział specjalnie dla nas kilka zdań o tym jak przebiegało spotkanie oraz opowiedział o swoich dwóch golach w wygranym (5-0) meczu z Deporitivo La Coruna

Mecz z Deportivo jak zawsze ma swój smaczek a to z dwóch względów jednego że to rozpoczęcie sezonu i presja jest spora a drugim jest fakt ,że w meczach z beniaminkiem z którym szczególnie ciężko Ci idzie od zawsze może stać się wszystko.

Spotkanie przebiegało pod nasze dyktando jednak to dopiero pierwszy mecz i mimo tak wysokiego wyniku to jeszcze nie wszystko na co nas stać ,drugą połowę praktycznie po 60-minucie kompletnie odpuściliśmy i zagraliśmy zachowawczo ale trener tak nakazał by nie szarżować w pierwszym spotkaniu.

Moje dwie bramki? Naprawdę ciszę się ,że udało mi się strzelić coś a na pewno nie spodziewałem się już ,że to będą aż dwa trafienia ale udany początek w moim i wykonaniu to dobry prognostyk przed następnymi meczami.

Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0